KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17277086
nr 1727 7086
Bertil Wahlberg
(1923-1980), Sverige
Oljemålning, Spegelbild. Signerad, Olja på duk, 65x54 cm, yttermått inklusive ram: 78x66 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 29 september 2025
kl 18:23:07
2.000 kr
2.200 kr
Bertil Wahlberg
Läs mer om Bertil Wahlberg